| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Line Laser Level |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Item Height | 6 in |
| Color | Yellow, Black |
| Model | DCLE34031B |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Magnetic, Pendulum Lock, Portable |
| MPN | DCLE34031B |
| Material | Plastic, Metal |
| Item Length | 14.25 in |
| Item Width | 11.1 in |
Check the listing for details. DEWALT DCLE34031B Atomic 20V Line Laser Level, Magnetic Pendulum Lock, with Case. Color: Yellow, Black, Condition: New. Listed at 350.00 USD. DEWALT DCLE34031B Atomic 20V Line Laser Level, Magnetic Pendulum Lock, with Case