| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Cross-Line Laser Level |
| Item Height | 4.2 in |
| Color | Green |
| Model | Dewalt DW088CG |
| Measuring Technology | Laser |
| MPN | DW088CG |
| Material | Mixture |
| Features | Self-leveling |
| Item Width | 8.6 in |
| Item Weight | 1 lbs |
| UPC | 0885911492782 |
Check the listing for details. DEWALT DW088CG Green Self-Levelling Cross Line Laser. Color: Green, Condition: Open box. Listed at 104.00 USD. Self-levelling cross line projection. Bright green laser lines for enhanced visibility. Precise and easy-to-use laser leveling for professional results.