| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Chuck Size | 1/2 in |
| Type | Spade Handle Drill |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Color | Yellow/black |
| Voltage | 120 V |
| Model | DW130V |
| Features | Variable Speed, Auxiliary Handle |
| MPN | DW130V |
| Auxiliary Handle | Yes |
Check the listing for details. DEWALT DW130V 1/2" Spade Handle Drill Variable Speed Auxiliary Handle Corded. Color: Yellow/black, Condition: New. Listed at 175.00 USD. DEWALT DW130V 1/2" Spade Handle Drill Variable Speed Auxiliary Handle Corded