| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Item Diameter | 7 in |
| MPN | DW4719 |
| Item Length | 7 in |
| Suitable For | metal Grinder |
| Brand | DEWALT |
| Type | Grinding Wheel |
| Voltage | na |
| Model | DW4719 |
| Sanding Grade | Coarse |
| Wheel Diameter | 7 in |
| Package Quantity | 1 |
| Application | Grinding, Grinding/Sanding, Grinding and Cutting |
| Item Width | 7 in |
| UPC | 028874047198 |
Check the listing for details. DeWALT DW4719 7" X 1/4" X 7/8" Grinding Wheel TYPE 27 (1 Pack). Condition: Open box. Listed at 9.99 USD. DeWALT DW4719 7" X 1/4" X 7/8" Grinding Wheel 1Pk TYPE 27.