| UPC | 0288730682004 |
|---|---|
| Brand | DEWALT |
| Type | Biscuit/Plate Joiner |
| Number of Batteries | 1 |
| Power Source | Corded Electric |
| Item Height | 6.8in. |
| Color | Yellow |
| Voltage | 220 V |
| Model | DW682K |
| MPN | DW682K |
| Item Length | 15.8in. |
| Item Width | 6.4in. |
| Item Weight | 6.6 lbs |
Check the listing for details. DEWALT DW682 (SBL009577). Color: Yellow, Condition: Used. Listed at 129.95 USD. DEWALT DW682. JOINER: DEWALT MODEL DW682. Things I Buy Santa Barbara Loan & Jewelry has been at it’s present location since July 1993.