| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Type | Drill Chuck |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Power Source | Corded Electric |
| Chuck Type | Keyless |
| Model | DEWALT DWD110K |
| Battery Included | No |
| Voltage | 120 V |
Check the listing for details. DEWALT DWD110K 3/8 inch Variable Speed Corded Reversible Keyless Chuck Drill. Condition: Used. Listed at 49.99 USD. DEWALT DWD110K 3/8 inch Variable Speed Corded Reversible Keyless Chuck Drill. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.