| UPC | 0885911442701 |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Item Diameter | 5 in |
| Color | Black |
| MPN | DWE64233 |
| Material | Rubber |
| Item Length | 11 in |
| Suitable For | Drill, Orbital Sander |
| Brand | DEWALT |
| Type | Hook And Loop Pad |
| Item Height | 5 in |
| Voltage | 110 V |
| Sanding Grade | Very Coarse, Medium, Fine |
| Model | DWE64233 |
| Package Quantity | 1 |
| Application | Cutting |
| Abrasive Material | Aluminum Oxide |
| Item Width | 11 in |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. DEWALT DWE64233 Hook And Loop Pad (4 HOLE PATTERN). Color: Black, Condition: New. Listed at 18.99 USD.