| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Number of Items in Set | 3 |
| Type | Tool Sets |
| Item Diameter | 4 in |
| Color | Black |
| Manufacturer Part Number | DWAMRA14FT |
| Model | DWAMRA14FT |
| Item Length | 14 in |
| SKU | DWAMRA14FT |
| Item Weight | 0.7 |
| Item Width | 14 in |
| UPC | 885911831482 |
Check the listing for details. Dewalt Flextorq 1/4'' Square Drive Modular Right Angle Attachment, DWAMRA14FT. Color: Black, Condition: New. Listed at 19.99 USD. The forged gears withstand the toughest applications and provide up to 10x Longer Life . With the DEWALT FLEXTORQ® Modular Right Angle System, you can now COMMAND EVEN MORE TIGHT SPACES™. Impact Ready – Ready to tackle tough applications.