| Length | 12" |
|---|---|
| UPC | 0885911800983 |
| Country of Origin | China |
| Brand | DEWALT |
| Maximum Pipe Size | 3/4 in |
| Model | DWACPRIR |
| MPN | DWACPRIR |
| Minimum Pipe Size | 1/2 in |
Check the listing for details. DEWALT IMPACT CONNECT Copper Pipe Cutter Attachment - DWACPRIR. Condition: New, Made in China. Listed at 54.00 USD.