| Color | Red |
|---|---|
| Brand | A1 Tools |
| Type | Tool Organiser/Compartment Box |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 24cm |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 10cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Country of Origin | Australia |
Check the listing for details. DEWALT Impact Driver Insert for Milwaukee PACKOUT 48-22-8435 | Battery + Bits. Color: Red, Condition: New, Made in Australia. Listed at 41.85 USD. This product isnot affiliated with or endorsed by Milwaukee Tool or DEWALT. ✅Secure DEWALT Driver Cradle. DEWALT Impact Driver +battery +bits/accessories. Extra storage fordriver bits, bit holders, adaptors, small sockets, extensions, screws, or hardware —everything you actually need on site.