| MPN | GLOBALIND-B1145052 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. DeWALT? Portable Radiant Propane Heater, 45000 BTU. Color: secret, Condition: New. Listed at 1180.19 USD. The DeWALT? 45,000 BTU Portable Radiant Heater is perfect for heating outdoor spaces like work locations, decks, patios and much more. The heater features a heavy-duty frame, solid foam rubber tires and a convenient folding handle. A 20' hose and regulator are included. Approved for indoor or outdoor use. Features: Heavy duty frame Foam rubber tires Folding handle 20' hose and regulator included Fuel Type: Propane See More Details