| Brand | Dewenwils |
|---|---|
| Type | Transformer |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 120 V |
| Color | Black |
| Features | Low Voltage, Timer |
| Power Consumption | 120W |
| Bulb Wattage | 120W |
| Installation Area | Outdoor |
Check the listing for details. DEWENWILS 120W Low Voltage Transformer with Photocell & Timer, 6 Modes, 12V DC. Color: Black, Condition: New. Listed at 76.49 USD.