| Origin | CN(Origin) |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Paint scraping length | 5-50 mm |
| Voltage | 220V/110V(Need to add 2usd) |
| with English Manual | yes |
| scratch line diameter | 0.3-2.5mm |
| power | 50w |
| Model Number | DF-6 |
| Certification | None |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. DF-6 Enameled Wire Stripping Machine Varnished Wire Stripper Enameled Copper Wir. Condition: New, Made in China. Listed at 99.95 USD. The production capacity is 600 pieces/h. Working length: 5.0~50.0mm.