| Country of Origin | United States |
|---|---|
| To Fit | Movie Projector, Slide Projector |
| Custom Bundle | No |
| Compatible Brand | Universal |
| California Prop 65 Warning | Don't know |
| Modified Item | No |
| Type | Lamp |
| Non-Domestic Product | No |
| Model | DFD |
| Features | New in box |
| MPN | DFD 120V1000W |
| Item Weight | less than 1 lb |
| Power | More than 500W |
| Brand | Fuji |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120V |
Check the listing for details. DFD 1000W T12 120V Photo Projection LIGHT BULB Studio LAMP Projector NEW. Condition: New, Made in United States. Listed at 5.00 USD. Condition is New.