| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | DEVIL FORGE |
| Max. Temperature | 1370 °C (2500 °F) |
| Interior dimensions | 150mm x 120mm x 400mm (W x H x L) |
| Country of Manufacture | Lithuania |
| Total packaging weight | Approx. 8.0kg |
| MPN | Does Not Apply |
| Featured Refinements | Gas Forge |
| Exterior dimensions | 200mm x 250mm x 400mm (W x H x L) |
| Country/Region of Manufacture | Lithuania |
| Modified Item | No |
| Suitable gas | Butane, Propane, Butane + Propane, LPG |
Check the listing for details. DFSW2 GAS PROPANE FORGE Furnace Burner Knife Making Blacksmith Farrier. Condition: New. Listed at 182.00 USD. Untitled Document