| Size | 4.5''/115mm |
|---|---|
| Blade Diameter | 4.5/5/6 inch |
| Blade Material | Steel and Diamond |
| Brand | HIGHDRIL |
| Bundle Listing | Yes |
| Color | Yellow |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Diameter | 4.5/5/6 inch |
| Item Length | 115/125/150mm |
| Material Cut | Multi-Purpose |
| Model | 115/125/150mm Circular Saw Blade |
| Package Quantity | 1 |
| Teeth per Inch | 4 |
| Type | Circular Saw Blade |
Check the listing for details. Diamond Cutting Blade Superthin Tile Cutting Disc Saw Blade Granite Porcelain. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 10.60 USD. Diamond Core Bit Drill Bits 20-65mm Hole Saw Cutter for Tile Ceramic Marble Tile. Diamond Drilling Core Bit Hole Saw for Tile Porcelain Marble 25-65mm Hole Cutter. 11pcs/set Diamond Driiling Core Bits for Granite Marble Tile Hole Saw Cutter.