| Application | Grinding and Cutting |
|---|---|
| Brand | HIGHDRIL |
| Bundle Listing | Yes |
| Color | Yellow |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Depth | 10/35mm |
| Item Diameter | 6/8/10/20/25/28/35/45/50/65mm/35mm |
| Item Length | 65mm |
| Material | Steel and Diamond |
| Model | 6/8/10/20/25/28/35/45/50/65mm/35mm Drill Bit |
| MPN | HD121911405102 |
| Number of Items in Set | 11 |
| Package Quantity | 1 |
| Suitable For | Drill |
| Type | Drill Bit |
| UPC | 759039777246 |
Check the listing for details. Diamond Drilling Core Bits Set Tile Drill Bit Marble Hole Saw Cutter 11pcs/box. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 87.99 USD. Diamond Core Bit Drill Bits 20-65mm Hole Saw Cutter for Tile Ceramic Marble Tile. 2pcs 20mm Diamond Drilling Core Bits Drill Bit Hole Saw Cutter for Marble Tile. Diamond Drilling Core Bit Hole Saw for Tile Porcelain Marble 25-65mm Hole Cutter.