| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
|---|---|
| Type | Grain Mill |
| Speed | 75RPM |
| Brand | Unbranded |
| Power Source | Electric |
| Power | 60W |
| Note | Silver or Black Motor Send Random |
| Voltage | 110 V |
| Roller | 6"x1.5"diameter (15x3.8cm diamter) |
| Hopper capacity | 4L |
| Packing size | 51*25*22cm |
| G.W | 9kg |
| Item location | CA /NJ /Austell |
Check the listing for details. Electric Corn Wheat Barley Grinding Machine+4 Hopper+2 Roller Grain Mill Grinder. Condition: New. Listed at 151.47 USD. Package Included 1* Electric Grain Grinder 1* Brush 1* Power Cord 4 Pieces* Hopper (Not Installed) 1* English Manual Other Accessories for Installation.