| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Capacity | 1000ml |
| Color | White |
| Features | Automatic Shut Off, Easy Filter Access |
| Installation | Freestanding |
| Item Height | 9.33in |
| Item Length | 5.55in |
| Loading Style | Top Loading |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Number of Taps | 1 |
| Power Source | Electric |
| Suitable For | Kitchen, Office |
| Type | Hot & Cold Water Dispenser |
| Water Options | Cold, Hot |
| Water Supply | Bottle |
Check the listing for details. Electric Desktop Water Bottle & Jug Dispenser Pump USB Rechargeable Office Bedro. Color: White, Condition: New. Listed at 18.45 USD. Tactical Ammo Holder Shotgun Rifle Sling Bandolier for 12GA 20GA Gauge 25 Shell. It also works with water bottles that have a pry-open lid. With easy disassembly, low noise pumping, Easy to install and removable.