| Color | 3380W Standard |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| Drill Type | Core Drill |
| Type | Paper shredder |
| Battery Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Voltage | 220V |
| weights | 7.5KG |
| Rated Voltage | 220V |
Check the listing for details. Electric Diamond Core Drilling Machine Adjustable Speed Diamond Water Drill. Color: 3380W Standard, Condition: New. Listed at 149.20 USD.