| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Drill Type | Mini Drill |
| Usage | Construction,decoration,metal processing,paint mixing,drilling |
| Power Source | AC |
| Model | AT3215A |
| Frequency | 50Hz |
| No-load speed | 1100r/min |
| Application | Metal processing tile opening coating mixing metal processing |
| Max. Drilling Diameter | 16mm |
| Weight | 5kg |
| Power | 1200W |
| Rated Voltage | 220V |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Electric Drill Multi-function Aircraft Drilling 1200W Mixer Paint Mixing Drill. Condition: New, Made in China. Listed at 100.16 USD. Model: AT3215A. No-load speed :1100r/min.