| Feature 2 | High Quality with Warranty |
|---|---|
| Feature 1 | Stable characteristic, high reliability |
| * Feature * | Compact Design, Unique Appearance |
| Feature | stable performance and high quality |
| Brand | Unbranded |
| Color | Dark Grey |
| Material | PP |
| Voltage | 110V |
| No-Load Speed | 19000rpm |
| Power | 1000W |
Check the listing for details. Electric Grain Grinder, Electric Agricultural Feed Grain Mill Grinder. Color: Dark Grey, Condition: New. Listed at 131.00 USD. This electric grain grinder is made of premium material for excellent durability. It adopts a high-performance pure copper motor and sharp blade for efficient grinding. 1 Electric Grain Grinder. 5 Sieves(One is on the Grinder).