| Brand | WUPYI |
|---|---|
| * Feature * | Creative Design,Durable,Beautiful Appearance |
| Feature3 | Stable characteristic,high reliability |
| *Festures1 | Durable Material,Good quality |
| 2Featurtes | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| Featurtes6 | Made of high quality material,Durable |
| Model | Grain Mill |
| Power | 60w |
| Color | As the picture show |
| Type | Electric grain grinder |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 4L |
| Components Included | Grinder |
| Materials | Stainless steel roller |
| Speed | 75RPM |
| Roller | 6"x1.5"diameter (15x3.8cm diamter) |
| Output rate | 20kg/hour (0.3kg/min) |
| Hopper capacity | 4L |
| Packing size | 51*25*22cm |
| G.W. | 9kg |
| Food Compatibility | Grains |
| Features | Multipurpose |
Check the listing for details. Electric Grain Mill Grinder Corn Wheat Barley Grinding Machine+4 Hopper+2 Roller. Color: As the picture show, Condition: New. Listed at 143.81 USD. Welcome to my store!!!.