| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
|---|---|
| Type | Grain Mill |
| Speed | 75RPM |
| Brand | Unbranded |
| Power Source | Electric |
| Power | 60W |
| Note | Silver or Black Motor Send Random |
| Voltage | 110 V |
| Roller | 6"x1.5"diameter (15x3.8cm diamter) |
| Hopper capacity | 4L |
| Packing size | 51*25*22cm |
| G.W | 9kg |
| Item location | CA /NJ /Austell |
Check the listing for details. Electric Grain Mill Grinder Corn Wheat Barley Grinding Machine+4 Hopper+2 Roller. Condition: New. Listed at 143.36 USD. Experience the delicate art of awakening taste buds with this electric grain grinder! Its precision grinding can achieve ultimate grinding, preserve the original aroma of ingredients, and add unparalleled delicious charm to your dining table.