| Brand | Brand: Generic |
|---|---|
| MPN | EJ-HM100 |
| Color | Red |
| Material | Glass |
| Item Width | 1 in |
| Item Length | 1 in |
| Item Height | 1 in |
| Type | 36448 |
Check the listing for details. Electric Head Massager – 360° Device with 10 Silicone Nodes, 6 Modes & Heating. Color: Red, Condition: New. Listed at 122.48 USD. The integrated music playback feature allows you to listen to soothing sounds during your session.