| Origin | Mainland China |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| DIY Supplies | Woodworking |
| MPN | wire stripper |
| weights | 3kg |
| model number | WS1004 |
| Power | 300W |
| Country of Origin | China |
| voltage | 220V |
| Type1 | wire stripping machine |
Check the listing for details. Electric Heating Wire Stripper Cable Stripping Machine 50-300° Adjustable. Condition: New, Made in China. Listed at 188.51 USD. Electric Heating Wire stripper Cable Stripping Machine 50-300° Adjustable Electric Wire Puller Peeling Copper Stripper. model number.