| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| MPN | wire stripper |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Power | 300W |
| weights | 3kg |
| model number | WS1004 |
| Type1 | wire stripping machine |
Check the listing for details. Electric Heating Wire Stripper Cable Stripping Machine 50-300° Adjustable. Condition: New. Listed at 68.20 USD. Electric Heating Wire stripper Cable Stripping Machine 50-300° Adjustable Electric Wire Puller Peeling Copper Stripper model number: WS1004 Power :300W voltage :220V weights:3kg