| Brand | HayWHNKN |
|---|---|
| Type | Hot Knife |
| Temperature | 50-500 ℃ |
| Machine Weight | 4.4 lb |
| Working Power | 60 W |
| Working Voltage | AC 110V 60Hz |
| Model | Z21 |
| MPN | 022182A |
| Machine Size | 4.72 × 4.13 × 3.15 in (120*105*80 mm) |
| UPC | 748497546648 |
Check the listing for details. Electric Hot Melt Kinfe Cutting Machine Side Cutting Type Temperature Adjustable. Condition: New. Listed at 63.48 USD. Side cutting design for enhanced maneuverability. High-speed, high-precision cutting with clean edges. Temperature 50-500 ℃. Hot Knife Rope Cutter. Machine Weight 4.4 lb. Machine Size 120 105 80 mm. Item Number (022182): 1 x Hot cutter 1, Blade 1, Wrench 1, Brush 1.