| Brand | INTSUPERMAI® |
|---|---|
| Input voltage | 110V |
| Chamfering ability | Iron plate below 6mm / 0.23'' |
| Power Source | Electric, Hydraulic |
| MPN | 057191MAI |
| Power of motor | 1500W |
| Country of Origin | China |
| Cutting capacity | Iron plate 3-8mm / 0.11''-0.31'' |
| Punching capacity | Iron plate below 6mm / 0.23'' |
| UPC | 198462026390 |
Check the listing for details. Electric Hydraulic 3-in-1 Angle Iron Processor Punching/Chamfering/Cutting 110V. Condition: New, Made in China. Listed at 2723.20 USD. The multifunctional angle iron processing machine integrates three key functions: punching, chamfering, and cutting into a single professional device. Chamfering ability Iron plate below 6mm / 0.23".