| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Unbranded |
| Type | Other |
| Grinding wheel size | 200*40*12MM |
| Power Source | Electricity |
| Voltage | 220V |
| Wheel speed | 120 rpm |
| Model | MF08 |
| UPC | Does not apply |
| Weight | 9KG |
| Power | 120W |
| Rated Voltage | 220V |
| Name | 8-inch water-cooled multipurpose knife sharpener |
Check the listing for details. Electric Knife Sharpener Water-Cooled Knife Sharpener Low-Speed Water Grinder. Condition: New. Listed at 419.51 USD.