| Origin | CN(Origin) |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Speed | 45rpm |
| Machine Type | leather Pressing Machine |
| Voltage | 220V |
| Power | 28W |
| Certification | CE |
| Weight | 6kg |
| Name | Electric Drawer |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Electric Leather Drawing Machine Shoulder Strap Cylinder leather Press laminator. Condition: New, Made in China. Listed at 153.59 USD. Uses: Handbag leather belt drawing machine, glue beading machine. Toy & Hobbies. 1 x Leather Drawing Machine. Model: P-140. Arrived Rate. 7, Width 76mm out 38mm. United Kingdom. 1,Width 20mm out 10mm.