| Brand | Eppinger |
|---|---|
| Bait Type | Lure |
| Color | Yellow |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 0.71 in |
| Style | Electric Crush 71 |
| MPN | 71 |
| Item Length | 6.93 in |
| Item Weight | 0.04 Kilograms |
| Item Width | 1.97 in |
| UPC | 043332000713 |
Check the listing for details. Eppinger Original Dardevle Spoon - Chartreuse & Yellow. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 22.94 USD. However, anglers can also customize the hook to their preference.