| Supported Scanning Sizes | A6 (105 x 148 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm) |
|---|---|
| Color Depth | 48 Bit |
| Memory | 16 MB |
| MPN | DS-510 |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Epson |
| Type | Document Scanner |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | J341A |
| Connectivity | USB 2.0 |
| Features | Duplex |
| Country of Origin | China |
| Product Line | Epson WorkForce |
| UPC | 807320201397 |
Check the listing for details. Epson DS-510, J341A, Black, Color Duplex Document Scanner, 24V, Tested Working. Condition: Used, Made in China. Listed at 55.00 USD. This item may have slight scuffing and markings, see pictures. The one you receive may not be the one in the ad, but you will receive one in similar condition. POWER ADAPTER/POWER CORD IS NOT INCLUDED .