| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
|---|---|
| MPN | J351A |
| Supported Paper Size | A6 (105 x 148 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm) |
| Brand | Epson |
| Type | Document Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | LED |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | DS-860 - J351A |
| Features | Scanner |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Product Line | Epson WorkForce |
| Country of Origin | Indonesia |
Check the listing for details. EPSON DS-860 J351A High Speed Document Scanner. Condition: Used, Made in Indonesia. Listed at 42.99 USD. Price is for 1 SCANNER. We believe thatREUSE is thePUREST form of recycling.