| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 0010343943568 |
| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 30 Bit |
| MPN | B11B237201 |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Epson |
| Type | Photo, Slide & Film Scanner, Desktop Scanner |
| Technology | LED |
| Maximum Resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | Epson FastFoto FF-680W |
| Connectivity | Wireless, USB 3.0 |
| Scanning Resolution | 600x600 DPI |
| Features | Scanner, Networkable, Duplex |
| Product Line | Epson FastFoto |
Check the listing for details. Epson Fastfoto FF-680W Wireless Photo & Document Scanner READ DESC. UNTESTED. Condition: For parts or not working, Made in Japan. Listed at 249.99 USD. Appears to be missing the tray as well from the bottom. See photos for details.