| Brand | Epson |
|---|---|
| Compatible Brand | Epson |
| Type | LCD Projector |
| Platform | LCD Projector |
| Color | Black |
| Model | Epson HA14A |
| Compatible Model | Epson HA14A |
| Connectivity | Bluetooth, HDMI Standard, USB |
| Features | Built-in Speakers, Portable |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Model Number | HA14A |
| Country of Origin | Philippines |
Check the listing for details. Epson HA14A Projector 1080p G1244. Color: Black, Condition: Used, Made in Philippines. Listed at 250.00 USD.