| Brand | Epson |
|---|---|
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | USB |
| Series | M244A |
| Cutter Option | Tearbar |
| Model | M244A |
| MPN | M244A |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Country of Manufacture | China |
| Printer Type | Point of Sale (POS) Printers |
| Technology | Thermal |
| Output Type | Black & White |
| Bundle Listing | No |
| Custom Bundle | No |
| Modified Item | No |
Check the listing for details. Epson M244A POS Compact Thermal Receipt Printer - No Power Supply. Condition: Used. Listed at 34.95 USD. Model: M244A. Classification: Used good condition key functions working.