| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | Retail or Restaurant |
| Series | Epson TM-T88V |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Model | M244A |
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | USB / Serial |
| Print Width | 3.13 in |
| Machine Compatibility | Check with your software or POS provider |
Check the listing for details. Epson M244A TM-T88V Thermal POS Receipt Printer Serial or USB Printer NEW. Condition: New – Open box. Listed at 239.99 USD. Includes TM-T88V Thermal Printer, starter thermal roll paper, cable connector cover, power switch cover, AC adapter with cord, set-up guide, and CD (User Manual, Technical Manual, drivers, utilities).