| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | Retail |
| Series | Epson TM-T88V |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Print Method | Thermal |
| Model | Epson M244A |
| Connectivity | USB |
| MPN | M244A |
| Machine Compatibility | Windows |
| Print Width | 3.13 in |
Check the listing for details. Epson M244A USB Thermal Receipt Printer No Power Adapter. Condition: Used. Listed at 35.99 USD. Printer is jn good used and working condition. No cables or accessories included.