| Supported Scanning Sizes | A0 (841 x 1189 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 24 Bit |
| Memory | 16 MB |
| MPN | B11B270202 |
| Supported Paper Size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Brand | Epson |
| Type | Portable, Compact Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Technology | LED |
| Maximum Resolution | 1200 x 600 DPI |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Item Height | 1.020 |
| Model | Epson RR-400W |
| Connectivity | Wireless |
| Scanning Resolution | 600x1200 DPI |
| Features | Scanner, Portable |
| Product Line | Epson WorkForce |
| Country of Origin | Indonesia |
Check the listing for details. Epson RapidReceipt RR-400W Compact Wireless Desktop Receipt and Docs Scanner. Condition: Used, Made in Indonesia. Listed at 174.24 USD. You will receive the exact item that you see in the photos.