| Supported Scanning Sizes | A0 (841 x 1189 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Color Depth | 30 Bit |
| Scanning Resolution | 600x1200 DPI |
| Supported Paper Size | A0 (841 x 1189 mm) |
| UPC | 0010343953512 |
| Brand | Epson |
| Type | Desktop Scanner |
| Maximum Resolution | 300 x 300 DPI |
| Image Sensor | Contact Image Sensor (CIS) |
| Model | Epson RapidReceipt RR-600W |
| Connectivity | Cable, Wireless, Bluetooth, Ethernet (RJ-11), Ethernet (RJ-45), USB 3.0 |
| MPN | RR-600W |
| Features | Scanner, Portable, Networkable, Duplex |
| Product Line | Epson |
Check the listing for details. Epson RapidReceipt RR-600W Wireless Desktop Color Duplex Receipt and Document.... Condition: Open box. Listed at 325.00 USD.