| Supported Scanning Sizes | A0 (841 x 1189 mm) |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Memory | 16 MB |
| Scanning Resolution | 200x200 DPI |
| Supported Paper Size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Brand | Epson |
| Type | Mobile Printer |
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Model | RR-70W |
| Connectivity | Wireless |
| MPN | RR-70W |
| Features | Scanner, Portable |
Check the listing for details. EPSON Rapidreceipt RR-70W Wireless Mobile Receipt Color Document Scanner + PDF. Condition: Used. Listed at 195.00 USD. Lightly used, great condition. No cables, scanner only. Uses micro USB cable to connect/charge