| Industry | Retail |
|---|---|
| Brand | Epson |
| Series | Epson TM-T88V |
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | Wired |
| MPN | TM-T88V |
| Print Width | 3.13 in |
| UPC | 0853585467214 |
Check the listing for details. Epson Thermal Receipt Printer - TMT88V Ethernet M244A. Condition: New – Open box. Listed at 135.00 USD. New, used once, still in the box. Just a lot of hand mark, otherwise clean.