| Brand | Epson |
|---|---|
| Series | Epson M253A |
| Output Type | Black & White |
| Print Method | Thermal |
| Model | TM-6000IV |
| Connectivity | Wired |
| MPN | M253A |
| Print Width | 3.13 in |
Check the listing for details. Epson TM-H6000IV 24V Powered USB POS Receipt Thermal Printer M253A W/ Adapter. Condition: Used. Listed at 60.00 USD.