| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | Retail |
| Series | Epson TM-H6000IV |
| Cutter Option | Tearbar |
| Print Method | Thermal |
| Model | M253A |
| Connectivity | Wired |
| MPN | M253A |
| Print Width | 3.13 in |
Check the listing for details. EPSON TM-H6000IV M253A POS Multifunction Receipt Printer - Tested and Working. Condition: Used. Listed at 61.88 USD.