| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | Kitchen/Restaurant |
| Series | Epson TM-T20 |
| Cutter Option | Tearbar |
| Print Method | Thermal |
| Model | M249A |
| Connectivity | Wired |
| MPN | M249A |
| Print Width | 3.13 in |
Check the listing for details. Epson TM-T20 M249A Ethernet POS Thermal Receipt Printer - Missing Piece. Condition: For parts or not working. Listed at 18.00 USD. Powers on, but can't get to connect with my serial adapter. Feeds and cuts paper okay. Missing piece on front.