| Brand | Epson |
|---|---|
| Print Method | Direct Thermal |
| Connectivity | USB |
| Series | Epson TM-T88V |
| Machine Compatibility | Windows |
| Print Width | 3.13 in |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Industry | Retail |
| Model | Epson TM-T88V M244A |
| MPN | M244A |
Check the listing for details. Epson TM-T88V M244A Direct Thermal Receipt POS Printer - Black | TESTED. Condition: Used. Listed at 48.99 USD. Has been tested and is working in excellent condition.