| Brand | Epson |
|---|---|
| Series | Epson TM-T88V |
| Printer Type | POS Receipt Printer |
| Print Method | Thermal |
| Model | M244A |
| Ports/Interfaces | Serial, USB |
| Connectivity | Wired |
| MPN | TM-T88V |
Check the listing for details. Epson TM-T88V M244A POS Receipt Printer Powered USB w/ AC Adapter. Condition: Used. Listed at 59.99 USD. Local pick up is available. We cannot fix situations we are unaware of. We appreciate your patience and opportunity to correct a situation if that happens.