| Print Method | Thermal |
|---|---|
| MPN | M244A |
| Brand | Epson |
| Industry | Retail |
| Series | Epson TM-T88V |
| Printer Type | Themal |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Model | Epson TM-T88V M244A |
| Connectivity | USB |
| Machine Compatibility | Windows |
| Print Width | 3.13 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Epson TM-T88V M244A POS Thermal Receipt Printer - TESTED WORKING. Condition: Used, Made in China. Listed at 44.99 USD. Has been tested and is working in excellent condition. Every item is C3,F4 unless noted otherwise.