| Brand | Epson |
|---|---|
| Industry | RETAIL, RESTAURANT AND MORE |
| Series | Epson TM-T88V |
| Cutter Option | JamFree Auto-Cutter |
| Model | Epson TM-T88V M244A |
| Print Method | Thermal |
| Connectivity | USB |
| MPN | C31CA85A6591 |
| Machine Compatibility | Check with your software provider |
| Print Width | 3.13 in |
Check the listing for details. Epson TM-T88V M244A Thermal POS Receipt Printer POWERED PLUS USB INTERFACE. Condition: Used. Listed at 55.00 USD. Epson TM-T88V Thermal Counter Printer with Plus Power Interface. This is a USB Powered Interface and does not use an additional power source. Therefore no power supply is included. Designed to power off of a PC or POS system